Koen Vervloesem
15 November 2007

Synthesys introduceert zijn digitale communicatie-ontvanger Bertscope met jitteranalyse DCRJ. Het apparaat is een stand-alone meetoplossing met ingebouwde klokherstel en een OC-192/STM-64 en 10 Gbit Ethernet referentieontvanger. De DCRJ kan zowel single-mode als multi-mode zenders testen en heeft een elektrische invoer om spectrale jitteranalyse op elektrische signalen toe te laten. Synthesys mikt vooral op telecomtoepassingen en ontwikkelaars van XFP- en SFP+-ontvangers.