Warning: Undefined array key "bio" in /home/techwatch/domains/test.bits-chips.nl/public_html/wp-content/plugins/wpcodebox2/src/Runner/QueryRunner.php(126) : eval()'d code on line 13
Author:
Reading time: 1 minute
Het Enschedese XSens, specialist in motion capture-systemen voor de film- en game-industrie, brengt zijn software voor het combineren van sensordata uit als toolkit voor smartphones en tablets. Fabrikanten en hun toeleveranciers kunnen dit pakket gebruiken om met accelerometer-, rotatiesensor- en magnetometerdata zeer nauwkeurig bewegingen vast te leggen.
Bewegings- en positie-informatie is nodig bij allerhande apps, zoals navigatie en augmented reality. Daarnaast wordt en druk geëxperimenteerd met het bedienen van gadgets via de bewegingssensoren. Volgens XSens heeft het al een contract met een telefoonmaker.