Warning: Undefined array key "bio" in /home/techwatch/domains/test.bits-chips.nl/public_html/wp-content/plugins/wpcodebox2/src/Runner/QueryRunner.php(126) : eval()'d code on line 13
Author:
Reading time: 1 minute
De ministeries van EZ en Vrom verhogen het subsidiebudget voor het programma programma Milieu & Technologie met 10 miljoen euro. Deze pot is bedoeld voor kleine en middelgrote maakbedrijven die duurzame of milieuvriendelijke producten ontwikkelen. De verhoging is ingegeven door de bestrijding van de gevolgen van de kredietcrisis. Het bedrag wordt verspreid over 2009 en de komende twee jaar.
Het programma Milieu & Technologie is elk jaar overtekend en bedoeld voor MKB-bedrijven in de maakindustrie, uiteenlopend van chemie tot machinebouw. Het ondersteunt zowel technisch onderzoek als marktintroductie. De ministeries schatten dat met het extra geld in totaal ruim 250 extra bedrijven op ondersteuning kunnen rekenen.
Meer informatie over het programma is te krijgen via de website van Senternovem.