Miriam Luizink stapt over van UT naar Roessingh Research & Development


Warning: Undefined array key "bio" in /home/techwatch/domains/test.bits-chips.nl/public_html/wp-content/plugins/wpcodebox2/src/Runner/QueryRunner.php(126) : eval()'d code on line 13

Author:

Reading time: 1 minute

Roessingh Research & Development (RRD) heeft vanaf februari een nieuwe directeur, de huidige directeur Strategisch Business Development aan de UT Miriam Luizink. Zij volgt daar Hans Rietman op, die de afgelopen acht jaar leiding heeft gegeven aan het instituut.

Luizink was tussen 2006 en 2014 technisch-commercieel directeur van Mesa+ en directeur van de productiefaciliteit High Tech Factory en apparatuurfonds High Tech Fund. In 2010 werd zij verkozen tot Twentse zakenvrouw van het jaar. Halverwege vorig jaar werd zij de eerste directeur Strategisch Business Development van de universiteit, een functie bedoeld om de banden met het bedrijfsleven te versterken. De UT zal een opvolger voor haar zoeken.