EEMBC wil benchmarks voor drijvende-kommaeenheid


Warning: Undefined array key "bio" in /home/techwatch/domains/test.bits-chips.nl/public_html/wp-content/plugins/wpcodebox2/src/Runner/QueryRunner.php(126) : eval()'d code on line 13

Author:

Reading time: 1 minute

Het EEMBC heeft een werkgroep opgericht die benchmarks gaat ontwikkelen voor drijvende-kommahardware in embedded processoren. Het consortium voor ontwikkelen van standaard embedded-benchmarks zegt zich onder meer te richten op toepassingen zoals DSP-filtering, audio- en video-encoding en PID-motorcontrole. De resultaten van de nieuwe werkgroep moeten de FPU‘s van embedded processoren op een standaard wijze evalueren voor deze taken.

De testsuite zal ook een aantal standaard tests bevatten voor veelgebruikte taken, zoals bikubische filtering en FFT. Ook het prestatieverschil in enkele (32 bit) en dubbele (64 bit) precisie zal worden meegenomen.

De groep staat onder leiding van Arm en IBM. Het EEMBC zoekt nog naar deelnemers.